Tiel ligt zeer goed bereikbaar gesitueerd aan de A15. Het bedrijvenpark ‘Medel’ is uitstekend ontsloten. De op- en afritten naar de A15 liggen op 4 autominuten, het centrum van Tiel is binnen 10 minuten bereikt.
In opdracht van ProAssist zijn recent zes bedrijfsunits op een zichtlocatie aan de Prinsenhof gerealiseerd. De units zijn uniek dankzij een vrije hoogte op de begane grond van ruim 4,65 meter en een royale kantooretage met een vrije hoogte van 3 meter. De begane grondvloer wordt gekenmerkt door een royale vloerbelastingsmogelijkheid van 2.000 kg/m². De etagevloer kent een vloerbelastingscapaciteit van 300 kg/m². Het gebouw wordt gekenmerkt door een degelijke geïsoleerde bouw met aansprekende onderhoudsarme materialen. Iedere unit is uitgevoerd met een trap naar de eerste etage en vrije keuze voor de locatie van een toiletunit en een keuken.
Omschrijving/oppervlakte:
Bedrijfsunit van 200 m²:
Deze representatieve unit is gesitueerd aan de Prinsenhof. De unit is voorzien van drie parkeerplaatsen voor deur.
Alle voorzieningen zoals gas, water, elektrische installatie, afvoeren, glasvezelkabel en telefoon zijn aanwezig. Meerwerkkeuzes zijn tegen meerprijs in overleg mogelijk.
De wanden zijn schoon afgewerkt.
Parkeergelegenheid: Er is voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein.
Collectieve beveiliging van toepassing. Voor meer informatie zie ook www.proassist-nieuwbouw.nl