Zakelijke markt       De Hofstede 32 B, Lienden - Makelaardij Rozenhage - Makelaardij Rozenhage
De Hofstede 32 B
4033 BV LIENDEN
 
Huurprijs € 18.000,- Per jaar
Object Bedrijfsruimte (200m²) met 65 m² kantoor verdeeld over beg grond en 1e verd
Perc.opp. 2067 m²
Overzicht
Kenmerken Plattegronden Locatie Reageer Brochure

Omschrijving
Ligging: Bedrijfsruimte met kantoorruimte deel uitmakende van een modern bedrijfsverzamelgebouw op bedrijventerrein De Hofstede te Lienden. Bedrijventerrein De Hofstede ligt op zichtlocatie aan de Provinciale weg N320 en op steenworp afstand van de autosnelweg A15 (Keulen - Rotterdam). Tevens is de autosnelweg A2 (‘s-Hertogenbosch – Utrecht) binnen 20 autominuten bereikbaar. De ruimte kent derhalve een prima bereikbaarheid.

Oppervlakte:
- bedrijfshal ca. 200 m²
- kantoor ca. 65 m², gelijkmatig verdeeld over begane grond en eerste verdieping

Opleveringsniveau:
- verlichtingsarmaturen in de bedrijfshal
- systeemplafond en armaturen in kantoorruimte
- verwarming hal door middel van gasheater
- verwarming kantoor door middel van c.v.
- krachtstroom
- overheaddeur
- pantry en toilet

Vloerbelasting:
- bedrijfshal ca. 1.500 kg/ m²
- kantoorruimte ca. 250 kg/ m²

Vrije hoogte: ca. 6.00 meter (bedrijfshal)

Parkeergelegenheid: Er is voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein

BTW: Indien huurder niet aan het zgn. '90% criterium' voldoet, zal er van rechtswege sprake zijn van omzetbelasting vrijgestelde verhuur. Alsdan wordt de overeengekomen kale huurprijs, exclusief omzetbelasting, zodanig verhoogd, dat het voor verhuurder ontstane financiële nadeel wordt gecompenseerd.

Servicekosten: € 900,-- excl. BTW per jaar

Huurprijsaanpassing: Huurprijsaanpassing jaarlijks conform CBS prijs- Indexcijfers van de gezinsconsumptie CPI – alle huishoudens (2006 = 100)

Huurperiode: 5 jaren met 5 jaren optie

Zekerheidstelling: Bankgarantie ter grootte van drie maanden huurbetalingsverplichting plus servicekosten, te vermeerderen met omzetbelasting